16 Vehicles Matching:
2012 Nissan Rogue SL
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 240000 |
| Transmission: | Variable |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | Gas I4 2.5L/152 |
| Exterior Color: | Purple |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | RH64841A |
| VIN Number: | JN8AS5MV1CW403444 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2012 Cadillac Escalade EXT Premium
| Body Style: | 4 Door Pickup |
| Mileage: | 137155 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | 6.2L V8 |
| Exterior Color: | Black Raven |
| Interior Color: | Ebony/Ebony |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | B2853 |
| VIN Number: | 3GYT4NEF0CG268312 |
View Details
Price :
$28,995
Plus Sales Tax
2012 Nissan Murano SL
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 215409 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Exterior Color: | Blue Lightning Metallic |
| Interior Color: | Charcoal |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | NK204501B |
| VIN Number: | JN8AZ1MW8CW212259 |
View Details
Price :
$6,500
Plus Sales Tax
View Video
2012 Acura MDX Elite Pkg
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 228966 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | 3.7L V6 |
| Exterior Color: | Grigio Metallic |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | T4234906C |
| VIN Number: | 2HNYD2H87CH002349 |
View Details
Price :
$10,913
Plus Sales Tax
2012 GMC Sierra 1500 SLE 5.3L | Aftermarket AFEPower Intake
| Body Style: | 4 Door Pickup |
| Mileage: | 223662 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Gas/Ethanol V8 5.3L/323 |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | Z-26T14401A |
| VIN Number: | 3GTP2VE77CG278924 |
View Details
Price :
$10,680
Plus Sales Tax
2012 Jeep Grand Cherokee Overland
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 135631 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | L266132-1A |
| VIN Number: | 1C4RJFCG8CC248368 |
View Details
Price :
$17,995
Plus Sales Tax
2012 Hyundai Accent GL
| Body Style: | Sedan |
| Mileage: | 173422 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | FWD |
| Exterior Color: | Brown |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PE2734A |
| VIN Number: | KMHCT4AE4CU170523 |
View Details
Price :
$8,999
Plus Sales Tax
2012 Hyundai Elantra GL
| Body Style: | Sedan |
| Mileage: | 136957 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | FWD |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26KO7689A |
| VIN Number: | 5NPDH4AE9CH064329 |
View Details
Price :
$12,999
Plus Sales Tax
2012 Chevrolet Silverado 1500 LTZ
| Body Style: | Truck |
| Mileage: | 372471 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26PA7973B |
| VIN Number: | 3GCPKTE75CG125267 |
View Details
Price :
$12,999
Plus Sales Tax
2012 Ford F-150 XLT
| Body Style: | Truck |
| Mileage: | 310325 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26LT37089A |
| VIN Number: | 1FTFW1ET0CKD40226 |
View Details
Price :
$10,997
Plus Sales Tax
2012 Chevrolet Impala LS
| Body Style: | Sedan |
| Mileage: | 183000 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | FWD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26JE2617A |
| VIN Number: | 2G1WA5E35C1276604 |
View Details
Price :
$9,900
Plus Sales Tax
2012 Mitsubishi Lancer SE
| Body Style: | Sedan |
| Mileage: | 166964 |
| Transmission: | 5-Speed M/T |
| Drivetrain: | FWD |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PW1852A |
| VIN Number: | JA32U2FU4CU611373 |
View Details
Price :
$10,997
Plus Sales Tax
2012 Kia Sedona LX
| Body Style: | Minivan |
| Mileage: | 184381 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | FWD |
| Exterior Color: | White |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PW1968A |
| VIN Number: | KNDMG4C72C6501373 |
View Details
Price :
$8,997
Plus Sales Tax
2012 Honda Odyssey EX
| Body Style: | Minivan |
| Mileage: | 291758 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | FWD |
| Exterior Color: | Silver |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PW2025A |
| VIN Number: | 5FNRL5H40CB509465 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2012 Mercedes-Benz C-Class C 350
| Body Style: | Coupe |
| Mileage: | 142952 |
| Transmission: | 7-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26X52053C |
| VIN Number: | WDDGJ8JB2CF889790 |
View Details
Price :
$14,910
Plus Sales Tax
2012 Kia Sorento EX
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 189285 |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | RED |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | NC26B158A |
| VIN Number: | 5XYKUCA61CG221073 |
View Details
Price :
$9,999
Plus Sales Tax
Search Our Inventory
Financing Calculator
| Cost of Vehicle ($): | |
| Down Payment ($): | |
| Annual Interest Rate (%): | |
| Term of Loan in Years: |
Frequency of Payments:
| NUMBER OF PAYMENTS: | 60 |
| PAYMENT AMOUNT: | $ 89.11 |