7 Vehicles Matching:
2011 Lexus IS 250 | AWD | 2.5L V6 | Leather | Remote Start
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 121402 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | Gas V6 2.5L/152 |
| Exterior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 6SH3093A |
| VIN Number: | JTHCF5C23B5045170 |
View Details
Price :
$18,509
Plus Sales Tax
2011 Ford Focus SE
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 218964 |
| Transmission: | Automatic |
| Exterior Color: | BLACK |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 112330 |
| VIN Number: | 1FAHP3FN9BW123160 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2011 Honda Ridgeline VP V6 4WD | Remote Entry & Start
| Body Style: | 4 Door Pickup |
| Mileage: | 177407 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Gas V6 3.5L/212 |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | S-26T14848A |
| VIN Number: | 5FPYK1F52BB501036 |
View Details
Price :
$16,180
Plus Sales Tax
2011 Ram 1500 Laramie
| Body Style: | Truck |
| Mileage: | 163428 |
| Drivetrain: | 4WD |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PW1910A |
| VIN Number: | 1D7RV1CT9BS650690 |
View Details
Price :
$18,995
Plus Sales Tax
2011 BMW 3 Series 328i xDrive Classic Edition
| Body Style: | Sedan |
| Mileage: | 102720 |
| Drivetrain: | AWD |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PC5790 |
| VIN Number: | WBAPK7C56BF196578 |
View Details
Price :
$11,998
Plus Sales Tax
2011 Hyundai Tucson Limited w/Nav
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 191755 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Brown |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 25TA8406A |
| VIN Number: | KM8JUCAC5BU288365 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2011 Hyundai Tucson Limited w/Nav
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 93304 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26TI0036A |
| VIN Number: | KM8JUCAC5BU178450 |
View Details
Price :
$10,900
Plus Sales Tax
Search Our Inventory
Financing Calculator
| Cost of Vehicle ($): | |
| Down Payment ($): | |
| Annual Interest Rate (%): | |
| Term of Loan in Years: |
Frequency of Payments:
| NUMBER OF PAYMENTS: | 60 |
| PAYMENT AMOUNT: | $ 89.11 |