8 Vehicles Matching:
2010 Cadillac SRX Performance
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 198000 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | 2.8L V6 |
| Exterior Color: | Flannel Gray Metallic |
| Interior Color: | Jet Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | TU213432A |
| VIN Number: | 3GYFNEE44AS653939 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2010 INFINITI EX35 Journey
| Body Style: | SUV |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 25QE5709A |
| VIN Number: | JN1AJ0HR1AM756325 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2010 Nissan Rogue SL
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 285000 |
| Transmission: | CVT Transmission |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26RO1816A |
| VIN Number: | JN8AS5MV4AW130299 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2010 Hyundai Santa Fe GL w/Sport
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 213196 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Grey |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PC953 |
| VIN Number: | 5NMSGDAG3AH370772 |
View Details
Price :
$10,995
Plus Sales Tax
2010 Honda CR-V EX
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 131060 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | Silver |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26CV1197A |
| VIN Number: | 5J6RE4H54AL812332 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2010 Dodge Ram 1500 Sport
| Body Style: | Truck |
| Mileage: | 215363 |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26LT34031A |
| VIN Number: | 1D7RV1CT0AS253576 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2010 Dodge Grand Caravan SE
| Body Style: | Minivan |
| Mileage: | 315761 |
| Transmission: | 4-Speed A/T |
| Drivetrain: | FWD |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | EE00721A |
| VIN Number: | 2D4RN4DE5AR371025 |
View Details
Price :
$6,997
Plus Sales Tax
2010 Honda CR-V EX
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 171194 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26TA4575A |
| VIN Number: | 5J6RE4H57AL819145 |
View Details
Price :
$8,900
Plus Sales Tax
Search Our Inventory
Financing Calculator
| Cost of Vehicle ($): | |
| Down Payment ($): | |
| Annual Interest Rate (%): | |
| Term of Loan in Years: |
Frequency of Payments:
| NUMBER OF PAYMENTS: | 60 |
| PAYMENT AMOUNT: | $ 89.11 |