39 Vehicles Matching:
2014 Toyota Corolla
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 120461 |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | Regular Unleaded I-4 1.8 L/110 |
| Exterior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | RH61475A |
| VIN Number: | 2T1BURHE2EC085650 |
View Details
Price :
$16,999
Plus Sales Tax
2014 Buick LaCrosse Premium | AWD | Bose Audio | Red Interior
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 116599 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | Gas/Ethanol V6 3.6L/217 |
| Exterior Color: | White |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 6TH7299A |
| VIN Number: | 1G4GE5G39EF185534 |
View Details
Price :
$19,999
Plus Sales Tax
2014 Chevrolet Silverado 1500 Work Truck w/1WT
| Body Style: | 4 Door Pickup |
| Mileage: | 125282 |
| Transmission: | Automatic |
| Exterior Color: | WHITE |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 142672 |
| VIN Number: | 1GCVKPEC2EZ303215 |
View Details
Price :
$19,995
Plus Sales Tax
2014 GMC Terrain SLE
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 179741 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L |
| Exterior Color: | Silver Sky Metallic |
| Interior Color: | Jet Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | KS206879C |
| VIN Number: | 2GKFLWEK7E6170079 |
View Details
Price :
$7,711
Plus Sales Tax
2014 Chevrolet Silverado 1500 LTZ Plus Pkg
| Body Style: | Truck |
| Mileage: | 216232 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | 5.3L V8 |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Jet Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | KE250539AA |
| VIN Number: | 3GCUKSEC6EG390390 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2014 Honda Pilot Touring
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 178054 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Regular Unleaded V-6 3.5 L/212 |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26CVH8934A |
| VIN Number: | 5FNYF4H91EB503654 |
View Details
Price :
$19,988
Plus Sales Tax
2014 Jeep Grand Cherokee Summit 5.7L 4X4 | Sunroof | Navigation
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 198400 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Regular Unleaded V-8 5.7 L/345 |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | Brown |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | Z-P7498A |
| VIN Number: | 1C4RJFJT8EC367895 |
View Details
Price :
$16,680
Plus Sales Tax
2014 Toyota 4Runner Limited V6 Auto 4X4 | 7 Passenger Seating
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 298155 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Regular Unleaded V-6 4.0 L/241 |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | S-SPC7695A |
| VIN Number: | JTEBU5JR4E5199244 |
View Details
Price :
$23,224
Plus Sales Tax
2014 Ford F-150 XLT 5.0L 4X4
| Body Style: | 4 Door Pickup |
| Mileage: | 156851 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Regular Unleaded V-8 5.0 L/302 |
| Exterior Color: | Maroon |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | Z-SG0304A |
| VIN Number: | 1FTFX1EF4EKE99955 |
View Details
Price :
$12,980
Plus Sales Tax
2014 Ford F-150 Limited 900A 3.5L | Sunroof | Navigation
| Body Style: | 4 Door Pickup |
| Mileage: | 101973 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Twin Turbo Regular Unleaded V-6 3.5 L/213 |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | Blue |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | S-26T19292A |
| VIN Number: | 1FTFW1ET3EFA02556 |
View Details
Price :
$25,680
Plus Sales Tax
2014 Nissan NV200 SV 2.0L CVT | Bucket Seats
| Body Style: | Mini-Van Cargo |
| Mileage: | 172154 |
| Transmission: | Variable |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | Regular Unleaded I-4 2.0 L/122 |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | Z-27BT5612A |
| VIN Number: | 3N6CM0KN0EK700043 |
View Details
Price :
$6,980
Plus Sales Tax
2014 Chevrolet Traverse LS 3.6L | Rear Vision Camera
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 140173 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | Gas V6 3.6L/217 |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | Silver |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | Z-26TB7720A |
| VIN Number: | 1GNKVFEDXEJ139411 |
View Details
Price :
$14,980
Plus Sales Tax
2014 Mercedes-Benz CLA-Class CLA 250
| Body Style: | Sedan |
| Mileage: | 154336 |
| Transmission: | 7-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26V77681C |
| VIN Number: | WDDSJ4GB5EN095935 |
View Details
Price :
$11,995
Plus Sales Tax
2014 INFINITI QX60
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 111405 |
| Transmission: | CVT Transmission |
| Drivetrain: | AWD |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PT55841A |
| VIN Number: | 5N1AL0MM2EC537091 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2014 Ford Escape Titanium
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 168500 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | L250924B |
| VIN Number: | 1FMCU9J98EUA40826 |
View Details
Price :
$13,995
Plus Sales Tax
2014 Chevrolet Silverado 1500 LT w/2LT
| Body Style: | Truck |
| Mileage: | 110219 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PC959B |
| VIN Number: | 3GCUKREC8EG239947 |
View Details
Price :
$25,995
Plus Sales Tax
2014 Dodge Journey R/T
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 127465 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | GW0593A |
| VIN Number: | 3C4PDDFGXET269826 |
View Details
Price :
$10,995
Plus Sales Tax
2014 Ford Escape Titanium
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 123000 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PH3504A |
| VIN Number: | 1FMCU9J91EUE16315 |
View Details
Price :
$13,498
Plus Sales Tax
2014 Toyota RAV4 LE
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 149829 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PC3586 |
| VIN Number: | 2T3BFREV5EW174424 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2014 Mitsubishi Lancer SE
| Body Style: | Sedan |
| Transmission: | 6-speed CVT |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26BR79146A |
| VIN Number: | JA32V2FW1EU601854 |
View Details
Price :
$11,987
Plus Sales Tax
Search Our Inventory
Financing Calculator
| Cost of Vehicle ($): | |
| Down Payment ($): | |
| Annual Interest Rate (%): | |
| Term of Loan in Years: |
Frequency of Payments:
| NUMBER OF PAYMENTS: | 60 |
| PAYMENT AMOUNT: | $ 89.11 |