1969 Chevrolet C10 1500 Long Box
| Mileage: | 21902 |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PW21963 |
| VIN Number: | CE1491821963 |
View Details
Price :
$81,852
Plus Sales Tax
1999 Ford Super Duty F-350 DRW XL
| Body Style: | Truck |
| Mileage: | 134241 |
| Transmission: | 5-Speed M/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 25SD54122C |
| VIN Number: | 1FDWF37F1XEE32996 |
View Details
Price :
$20,997
Plus Sales Tax
2002 Chevrolet Tracker Base Hardtop
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 198000 |
| Transmission: | 5-Speed M/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | CW4179A |
| VIN Number: | 2CNBJ13C626917984 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2005 Nissan Pathfinder LE 4WD 4.0L 7 Passenger | Power Sunroof
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 415529 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Gas V6 4.0L/395 |
| Exterior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | Z-SBG2010A |
| VIN Number: | 5N1AR18W15C771738 |
View Details
Price :
$3,980
Plus Sales Tax
2006 Honda Odyssey EX
| Body Style: | Minivan |
| Mileage: | 303000 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | FWD |
| Exterior Color: | Silver |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26SR5927A |
| VIN Number: | 5FNRL38486B512302 |
View Details
Price :
$9,907
Plus Sales Tax
2006 Honda Ridgeline EX-L
| Body Style: | Truck |
| Mileage: | 177045 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | Silver |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26RD1343A |
| VIN Number: | 2HJYK16516H002930 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2007 Ford Edge SE
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 286866 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PC1223A |
| VIN Number: | 2FMDK48C37BA70128 |
View Details
Price :
$5,997
Plus Sales Tax
2007 Saturn VUE V6 Automatic w/1SD
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 200000 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | AH10832A |
| VIN Number: | 5GZCZ63437S814483 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2007 Nissan Murano
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 116228 |
| Transmission: | Variable |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | Gas V6 3.5L/214 |
| Exterior Color: | White |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26SP7429ZA |
| VIN Number: | JN8AZ08W97W613040 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2008 Toyota Sienna XLE Ltd
| Body Style: | Minivan |
| Mileage: | 252149 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26QJ3000B |
| VIN Number: | 5TDBK22C68S009087 |
View Details
Price :
$10,900
Plus Sales Tax
2008 Toyota RAV4
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 260000 |
| Transmission: | 4-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PW2298A |
| VIN Number: | JTMBD33V685181691 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2008
| Mileage: | 244461 |
| Exterior Color: | Silver |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26RO8568A |
| VIN Number: | 1YVHP80CX85M00616 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2008 Pontiac Solstice 2dr Conv
| Body Style: | Coupe |
| Mileage: | 144725 |
| Transmission: | 5-Speed M/T |
| Drivetrain: | RWD |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PW3526A |
| VIN Number: | 1G2MB35B08Y130708 |
View Details
Price :
$11,982
Plus Sales Tax
2008
| Mileage: | 163450 |
| Exterior Color: | White |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | AH10776A |
| VIN Number: | WAUDF68E28A145546 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2009 Dodge Caliber
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 173056 |
| Transmission: | Manual |
| Exterior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 092623 |
| VIN Number: | 1B3HB48A89D210290 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2009 Chevrolet Cobalt LS
| Body Style: | 2dr Car |
| Mileage: | 82446 |
| Transmission: | 4-Speed Automatic w/OD |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | Gas I4 2.2L/134 |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 5T267250A |
| VIN Number: | 1G1AS18H597151136 |
View Details
Price :
$7,974
Plus Sales Tax
2010 Cadillac SRX Performance
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 198000 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | 2.8L V6 |
| Exterior Color: | Flannel Gray Metallic |
| Interior Color: | Jet Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | TU213432A |
| VIN Number: | 3GYFNEE44AS653939 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2010 INFINITI EX35 Journey
| Body Style: | SUV |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 25QE5709A |
| VIN Number: | JN1AJ0HR1AM756325 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2010 Nissan Rogue SL
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 285000 |
| Transmission: | CVT Transmission |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26RO1816A |
| VIN Number: | JN8AS5MV4AW130299 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2010 Hyundai Santa Fe GL w/Sport
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 213196 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Grey |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PC953 |
| VIN Number: | 5NMSGDAG3AH370772 |
View Details
Price :
$10,995
Plus Sales Tax
Search Our Inventory
Financing Calculator
| Cost of Vehicle ($): | |
| Down Payment ($): | |
| Annual Interest Rate (%): | |
| Term of Loan in Years: |
Frequency of Payments:
| NUMBER OF PAYMENTS: | 60 |
| PAYMENT AMOUNT: | $ 89.11 |