35 Vehicles Matching:
2013 Ford Fusion SE
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 71000 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | Turbocharged Gas I4 2.0L/122 |
| Exterior Color: | White |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | BZ66910B |
| VIN Number: | 3FA6P0T98DR284649 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2013 Toyota Sienna LE | V6 | 8 Seater | Rear DVD
| Body Style: | Mini-van, Passenger |
| Mileage: | 241996 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | Gas V6 3.5L/201 |
| Exterior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 6SH0980A |
| VIN Number: | 5TDKK3DC2DS377747 |
View Details
Price :
$15,998
Plus Sales Tax
2013 Honda Odyssey EX | 8 Seater | Rear DVD | Remote Start | Front PPF
| Body Style: | Mini-van, Passenger |
| Mileage: | 181113 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | Gas V6 3.5L/212 |
| Exterior Color: | Silver |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 6GH8250B |
| VIN Number: | 5FNRL5H43DB503239 |
View Details
Price :
$14,999
Plus Sales Tax
2013 Mercedes-Benz E-Class E 350
| Body Style: | 2 Door Car |
| Mileage: | 92125 |
| Transmission: | 7-Speed A/T |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | Gas V6 3.5L/213 |
| Exterior Color: | Polar White |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | L24787B |
| VIN Number: | WDDKJ8JB0DF201197 |
View Details
Price :
$17,900
Plus Sales Tax
2013 Toyota Prius BASE
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 242029 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | 1.8L I4 |
| Exterior Color: | Blizzard Pearl |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | YK187452A |
| VIN Number: | JTDKN3DU0D0350128 |
View Details
Price :
$11,995
Plus Sales Tax
2013 Ford Explorer LIMITED
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 214540 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Exterior Color: | White Platinum Tri-Coat |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 6D0102841B |
| VIN Number: | 1FM5K8F88DGB22738 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2013 Chevrolet Cruze LT Turbo
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 115285 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | 1.4L Turbo |
| Exterior Color: | Summit White |
| Interior Color: | Jet Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 79113401B |
| VIN Number: | 1G1PC5SB7D7265764 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2013 Ford Fusion SE
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 103610 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | 1.6L Ecoboost |
| Exterior Color: | Ingot Silver |
| Interior Color: | Charcoal Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | CP118173A |
| VIN Number: | 3FA6P0HR3DR353126 |
View Details
Price :
$11,499
Plus Sales Tax
View Video
2013 Ram 3500 Laramie 6.7L
| Body Style: | 4 Door Pickup |
| Mileage: | 194067 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Turbocharged Diesel I6 6.7L/409 |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | Z-26T20523B |
| VIN Number: | 3C63R3EL3DG589626 |
View Details
Price :
$34,980
Plus Sales Tax
2013 Chevrolet Silverado 1500 LTZ 5.3L Z71
| Body Style: | 4 Door Pickup |
| Mileage: | 269954 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Gas/Ethanol V8 5.3L/323 |
| Exterior Color: | Brown |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | Z-26T10808A |
| VIN Number: | 3GCPKTE77DG273177 |
View Details
Price :
$11,980
Plus Sales Tax
2013 MINI Cooper Hardtop Knightsbridge Classic | Sunroof
| Body Style: | 2 Door Car |
| Mileage: | 130063 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | Gas I4 1.6L/98 |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | Z-26BV8121A |
| VIN Number: | WMWSU3C58DT546407 |
View Details
Price :
$10,680
Plus Sales Tax
2013 GMC Sierra 2500HD Denali Z71 | Aftermarket Wheels | Bose Audio
| Body Style: | 4 Door Pickup |
| Mileage: | 297640 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Turbocharged Diesel V8 6.6L/403 |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | Z-AP7645A |
| VIN Number: | 1GT125E86DF106014 |
View Details
Price :
$15,680
Plus Sales Tax
2013 Chevrolet Silverado 2500HD LTZ 6.6L Duramax Deleted
| Body Style: | 4 Door Pickup |
| Mileage: | 223743 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Turbocharged Diesel V8 6.6L/403 |
| Exterior Color: | Brown |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | S-26S29180A |
| VIN Number: | 1GC1KYC83DF126371 |
View Details
Price :
$37,980
Plus Sales Tax
2013 Ram 4500 SLT 6.7L Manual Transmission
| Body Style: | 4 Door Pickup |
| Mileage: | 253583 |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Turbocharged Diesel I6 6.7L/408 |
| Exterior Color: | White |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | Z-25CL7301A |
| VIN Number: | 3C7WRLFL8DG543538 |
View Details
Price :
$56,780
Plus Sales Tax
2013 Ford Escape SEL 4WD 2.0L | Sunroof | Remote Start
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 170125 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Turbocharged Gas I4 2.0L/121 |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | R-26TR8314A |
| VIN Number: | 1FMCU9H94DUD28167 |
View Details
Price :
$12,980
Plus Sales Tax
2013 Acura MDX Elite Pkg
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 177661 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26V78737A |
| VIN Number: | 2HNYD2H80DH002209 |
View Details
Price :
$16,495
Plus Sales Tax
2013 Ford F-150 FX4
| Body Style: | Truck |
| Mileage: | 125000 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26V82459A |
| VIN Number: | 1FTFW1ET0DFD86391 |
View Details
Price :
$19,995
Plus Sales Tax
2013 Subaru Legacy 3.6R w/Limited Pkg
| Body Style: | Sedan |
| Mileage: | 198173 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | CW3759B |
| VIN Number: | 4S3BMJL69D2029087 |
View Details
Price :
$10,900
Plus Sales Tax
2013 Porsche Cayenne Turbo
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 127856 |
| Transmission: | 8-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PT5451 |
| VIN Number: | WP1AC2A26DLA90250 |
View Details
Price :
$34,988
Plus Sales Tax
2013 Ford F-150 XLT
| Body Style: | Truck |
| Mileage: | 140133 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26LT49938A |
| VIN Number: | 1FTFX1EFXDFA82816 |
View Details
Price :
$16,497
Plus Sales Tax
Search Our Inventory
Financing Calculator
| Cost of Vehicle ($): | |
| Down Payment ($): | |
| Annual Interest Rate (%): | |
| Term of Loan in Years: |
Frequency of Payments:
| NUMBER OF PAYMENTS: | 60 |
| PAYMENT AMOUNT: | $ 89.11 |