2009 Dodge Caliber SXT
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 173056 |
| Transmission: | Manual |
| Exterior Color: | BLACK |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 092623 |
| VIN Number: | 1B3HB48A89D210290 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2010 Jeep Patriot Limited
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 169713 |
| Transmission: | Variable |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Gas I4 2.4L/144 |
| Exterior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | P01647A |
| VIN Number: | 1J4NF4GB9AD539174 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2010 Hyundai Santa Fe
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 356166 |
| Transmission: | Automatic |
| Exterior Color: | Red |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 10P075 |
| VIN Number: | 5NMSGDAG3AH348108 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2011 Lexus IS 250 | AWD | 2.5L V6 | Leather | Remote Start
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 121402 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | Gas V6 2.5L/152 |
| Exterior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 6SH3093A |
| VIN Number: | JTHCF5C23B5045170 |
View Details
Price :
$18,509
Plus Sales Tax
2011 Ford Focus SE
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 218964 |
| Transmission: | Automatic |
| Exterior Color: | BLACK |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 112330 |
| VIN Number: | 1FAHP3FN9BW123160 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2012 Chevrolet Traverse LTZ
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 231856 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | 3.6L V6 |
| Exterior Color: | Black Granite Metallic |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | NA257263A |
| VIN Number: | 1GNKVLED6CJ241803 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2012 Nissan Murano SL
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 215409 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Exterior Color: | Blue Lightning Metallic |
| Interior Color: | Charcoal |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | NK204501B |
| VIN Number: | JN8AZ1MW8CW212259 |
View Details
Price :
$6,500
Plus Sales Tax
View Video
2013 Toyota Venza 4DR WGN V6 AWD
| Body Style: | Station Wagon |
| Mileage: | 146865 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | Gas V6 3.5L/211 |
| Exterior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 4R65684A |
| VIN Number: | 4T3BK3BBXDU090505 |
View Details
Price :
$18,999
Plus Sales Tax
2013 Hyundai Santa Fe
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 234712 |
| Transmission: | Automatic |
| Exterior Color: | GREY |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 132627 |
| VIN Number: | 5XYZUDLB0DG119764 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2013 Toyota Prius BASE
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 242045 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | 1.8L I4 |
| Exterior Color: | Blizzard Pearl |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | YK187452A |
| VIN Number: | JTDKN3DU0D0350128 |
View Details
Price :
$11,995
Plus Sales Tax
2013 Chevrolet Silverado 3500HD LT
| Body Style: | Crew Cab |
| Mileage: | 116186 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | 6.0L V8 |
| Exterior Color: | Summit White |
| Interior Color: | Ebony |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | B4231422A |
| VIN Number: | 1GB4K0CG8DF108295 |
View Details
Price :
$23,990
Plus Sales Tax
2013 Ford Fusion SE
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 103610 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | 1.6L EcoBoost |
| Exterior Color: | Ingot Silver |
| Interior Color: | Charcoal Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | CP118173A |
| VIN Number: | 3FA6P0HR3DR353126 |
View Details
Price :
$11,499
Plus Sales Tax
View Video
2014 Toyota Corolla
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 120461 |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | Regular Unleaded I-4 1.8 L/110 |
| Exterior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | RH61475A |
| VIN Number: | 2T1BURHE2EC085650 |
View Details
Price :
$16,999
Plus Sales Tax
2014 Buick LaCrosse Premium | AWD | Bose Audio | Red Interior
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 116599 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | Gas/Ethanol V6 3.6L/217 |
| Exterior Color: | White |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 6TH7299A |
| VIN Number: | 1G4GE5G39EF185534 |
View Details
Price :
$19,999
Plus Sales Tax
2014 Chevrolet Silverado 1500 Work Truck w/1WT
| Body Style: | 4 Door Pickup |
| Mileage: | 125282 |
| Transmission: | Automatic |
| Exterior Color: | WHITE |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 142672 |
| VIN Number: | 1GCVKPEC2EZ303215 |
View Details
Price :
$19,995
Plus Sales Tax
2014 GMC Terrain SLE
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 179741 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L |
| Exterior Color: | Silver Sky Metallic |
| Interior Color: | Jet Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | KS206879C |
| VIN Number: | 2GKFLWEK7E6170079 |
View Details
Price :
$7,711
Plus Sales Tax
2015 Toyota RAV4 LE | AWD | ONE OWNER | PPF
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 135411 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | Regular Unleaded I-4 2.5 L/152 |
| Exterior Color: | White |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | P01649A |
| VIN Number: | 2T3BFREV8FW239543 |
View Details
Price :
$23,509
Plus Sales Tax
2015 Toyota 4Runner SR5
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 204571 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Regular Unleaded V-6 4.0 L/241 |
| Exterior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 6RH5046A |
| VIN Number: | JTEBU5JRXF5271047 |
View Details
Price :
$28,998
Plus Sales Tax
2015 Chevrolet Silverado 3500HD LTZ
| Body Style: | 4 Door Pickup |
| Mileage: | 122511 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Exterior Color: | BROWN |
| Interior Color: | Cocoa/Dune |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 152630 |
| VIN Number: | 1GC4K0C82FF170489 |
View Details
Price :
$52,450
Plus Sales Tax
View Video
2015 Toyota Sequoia LIMITED
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 228585 |
| Transmission: | Automatic |
| Exterior Color: | GRAY |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 152608 |
| VIN Number: | 5TDJY5G13FS126495 |
View Details
Price :
$29,450
Plus Sales Tax
Search Our Inventory
Financing Calculator
| Cost of Vehicle ($): | |
| Down Payment ($): | |
| Annual Interest Rate (%): | |
| Term of Loan in Years: |
Frequency of Payments:
| NUMBER OF PAYMENTS: | 60 |
| PAYMENT AMOUNT: | $ 89.11 |