1969 Chevrolet C10 1500 Long Box
| Mileage: | 21902 |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PW21963 |
| VIN Number: | CE1491821963 |
View Details
Price :
$81,852
Plus Sales Tax
1975 FIAT 124 Sport Spider
| Body Style: | Coupe |
| Mileage: | 76564 |
| Transmission: | 4-Speed M/T |
| Drivetrain: | RWD |
| Exterior Color: | Yellow |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PN1756B |
| VIN Number: | 124CS10096990 |
View Details
Price :
$16,995
Plus Sales Tax
1999
| Mileage: | 134241 |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 25SD54122C |
| VIN Number: | 1FDWF37F1XEE32996 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2003 Jeep Liberty Sport
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 412336 |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Gas V6 3.7L/226 |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 6BZ1350A |
| VIN Number: | 1J4GL48K33W584845 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2003 Nissan Maxima
| Body Style: | Sedan |
| Mileage: | 208748 |
| Drivetrain: | FWD |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26GT9070A |
| VIN Number: | JN1DA31AX3T426369 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2005 Cadillac CTS-V V
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 91927 |
| Transmission: | 6-Speed M/T |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Engine: | 5.7L V8 |
| Exterior Color: | Stealth Gray |
| Interior Color: | Light Grey/Ebony |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | WG6000 |
| VIN Number: | 1G6DN56SX50167520 |
View Details
Price :
$21,900
Plus Sales Tax
View Video
2005 Lexus RX 330 4dr SUV
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 257495 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Beige |
| Interior Color: | Beige |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PW0579A |
| VIN Number: | 2T2HA31U05C084672 |
View Details
Price :
$7,900
Plus Sales Tax
2005 Toyota Matrix
| Body Style: | Hatchback |
| Mileage: | 178000 |
| Drivetrain: | FWD |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 25KP4266A |
| VIN Number: | 2T1KR32E75C878773 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2005 Toyota Tundra SR5
| Body Style: | Truck |
| Mileage: | 269565 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | RWD |
| Exterior Color: | Gold |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26RO6532A |
| VIN Number: | 5TBET34105S489207 |
View Details
Price :
$9,900
Plus Sales Tax
2006 Toyota Sienna CE
| Body Style: | Minivan |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | FWD |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 25TU8202M |
| VIN Number: | 5TDZA29C46S401831 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2007 Nissan Frontier LE
| Body Style: | Truck |
| Mileage: | 239340 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26RO5820B |
| VIN Number: | 1N6AD09W97C459663 |
View Details
Price :
$9,900
Plus Sales Tax
2007 Ford F-150
| Mileage: | 158505 |
| Transmission: | 4-Speed A/T |
| Drivetrain: | RWD |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26TU4015B |
| VIN Number: | 1FTPW12V17KC89643 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2007 Nissan Murano
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 116228 |
| Transmission: | Variable |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | Gas V6 3.5L/214 |
| Exterior Color: | White |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26SP7429ZA |
| VIN Number: | JN8AZ08W97W613040 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2008 Dodge Grand Caravan
| Body Style: | 4 Door Mini-Van Passenger |
| Mileage: | 331937 |
| Transmission: | Automatic |
| Exterior Color: | WHITE |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 082226 |
| VIN Number: | 2D8HN44H88R715025 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2008 Acura MDX Tech Pkg
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 143463 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Grey |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 25C56852A |
| VIN Number: | 2HNYD28578H000694 |
View Details
Price :
$16,998
Plus Sales Tax
2008 Toyota RAV4 4WD 4dr V6 Base
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 162000 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | Blue |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PB71168A |
| VIN Number: | JTMBK33V885041809 |
View Details
Price :
$14,910
Plus Sales Tax
2009 Cadillac Escalade Luxury
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 255190 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | 6.2L V8 |
| Exterior Color: | Black Raven |
| Interior Color: | Light Cashmere/Cocoa |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | NA348088A |
| VIN Number: | 1GYFK23209R235725 |
View Details
Price :
$15,900
Plus Sales Tax
View Video
2009 Chevrolet Cobalt LS
| Body Style: | 2dr Car |
| Mileage: | 82446 |
| Transmission: | 4-Speed Automatic w/OD |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | Gas I4 2.2L/134 |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 5T267250A |
| VIN Number: | 1G1AS18H597151136 |
View Details
Price :
$7,974
Plus Sales Tax
2010 Dodge Grand Caravan SE
| Body Style: | 4 Door Mini-Van Passenger |
| Mileage: | 165737 |
| Transmission: | Automatic |
| Engine: | 3.3L V6 |
| Exterior Color: | Vibrant White Tricoat |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | YS151069C |
| VIN Number: | 2D4RN4DE4AR446457 |
View Details
Price :
$6,995
Plus Sales Tax
2010 Ford F-150 XLT
| Body Style: | Truck |
| Mileage: | 141759 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Engine: | 5.4L FFV V8 |
| Exterior Color: | Pueblo Gold Clearcoat |
| Interior Color: | Tan |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | TU126052B |
| VIN Number: | 1FTFX1CV4AFC08755 |
View Details
Price :
$6,913
Plus Sales Tax
Search Our Inventory
Financing Calculator
| Cost of Vehicle ($): | |
| Down Payment ($): | |
| Annual Interest Rate (%): | |
| Term of Loan in Years: |
Frequency of Payments:
| NUMBER OF PAYMENTS: | 60 |
| PAYMENT AMOUNT: | $ 89.11 |