3 Vehicles Matching:
2009 Cadillac Escalade Luxury
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 255190 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | 6.2L V8 |
| Exterior Color: | Black Raven |
| Interior Color: | Light Cashmere/Cocoa |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | NA348088A |
| VIN Number: | 1GYFK23209R235725 |
View Details
Price :
$15,900
Plus Sales Tax
View Video
2009 Mercedes-Benz C-Class 2.5L
| Body Style: | Sedan |
| Mileage: | 148379 |
| Transmission: | 6-Speed M/T |
| Drivetrain: | RWD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 25X30706A |
| VIN Number: | WDDGF52X79F331291 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2009 Chevrolet Cobalt LS
| Body Style: | 2dr Car |
| Mileage: | 82446 |
| Transmission: | 4-Speed Automatic w/OD |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | Gas I4 2.2L/134 |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 5T267250A |
| VIN Number: | 1G1AS18H597151136 |
View Details
Price :
$7,974
Plus Sales Tax
Search Our Inventory
Financing Calculator
| Cost of Vehicle ($): | |
| Down Payment ($): | |
| Annual Interest Rate (%): | |
| Term of Loan in Years: |
Frequency of Payments:
| NUMBER OF PAYMENTS: | 60 |
| PAYMENT AMOUNT: | $ 89.11 |