21 Vehicles Matching:
2012 Ford Focus Titanium | Keyless Entry | Bluetooth
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 125451 |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | Gas I4 2.0L/121 |
| Exterior Color: | Red |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 6CY4747A |
| VIN Number: | 1FAHP3N2XCL412056 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2012 Toyota Tundra Limited
| Body Style: | 4 Door Pickup |
| Mileage: | 175128 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Gas V8 5.7L/346 |
| Exterior Color: | White |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 6RH4315B |
| VIN Number: | 5TFHY5F19CX218488 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2012 Toyota Yaris LE | 5spd Manual | Bluetooth
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 105809 |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | Gas I4 1.5L/91 |
| Exterior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 6CR4800A |
| VIN Number: | JTDKTUD3XCD517573 |
View Details
Price :
$14,998
Plus Sales Tax
2012 Ford F-150
| Body Style: | 4 Door Pickup |
| Mileage: | 191896 |
| Transmission: | Automatic |
| Exterior Color: | BLACK |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 12T250 |
| VIN Number: | 1FTFW1EF8CFA50349 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2012 Chevrolet Traverse LTZ
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 231856 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | 3.6L V6 |
| Exterior Color: | Black Granite Metallic |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | NA257263A |
| VIN Number: | 1GNKVLED6CJ241803 |
View Details
Price :
$6,990
Plus Sales Tax
View Video
2012 Nissan Murano SL
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 215409 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Exterior Color: | Blue Lightning Metallic |
| Interior Color: | Charcoal |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | NK204501B |
| VIN Number: | JN8AZ1MW8CW212259 |
View Details
Price :
$6,999
Plus Sales Tax
View Video
2012 Acura MDX Elite Pkg
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 228966 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | 3.7L V6 |
| Exterior Color: | Grigio Metallic |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | T4234906C |
| VIN Number: | 2HNYD2H87CH002349 |
View Details
Price :
$10,711
Plus Sales Tax
2012 Ford Focus SE Sport 201A 2.0L Auto | Cruise Control
| Body Style: | 4 Door Car |
| Mileage: | 205256 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | Gas I4 2.0L/121 |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | Z-26TB9464A |
| VIN Number: | 1FAHP3F25CL334722 |
View Details
Price :
$4,680
Plus Sales Tax
2012 Subaru Impreza WRX WRX STI
| Body Style: | Hatchback |
| Mileage: | 135000 |
| Transmission: | 6-Speed M/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | CW9844B |
| VIN Number: | JF1GR8H69CL241110 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2012 Dodge Journey R/T Rallye
| Body Style: | SUV |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26PA9534A |
| VIN Number: | 3C4PDDEGXCT350145 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2012 Jeep Grand Cherokee Overland
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 135631 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | L266132-1A |
| VIN Number: | 1C4RJFCG8CC248368 |
View Details
Price :
$17,995
Plus Sales Tax
2012 Toyota RAV4 Limited
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 134103 |
| Transmission: | 4-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26RD1117A |
| VIN Number: | 2T3DF4DV5CW230503 |
View Details
Price :
$16,983
Plus Sales Tax
2012 Hyundai Accent GL
| Body Style: | Sedan |
| Mileage: | 173422 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | FWD |
| Exterior Color: | Brown |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PE2734A |
| VIN Number: | KMHCT4AE4CU170523 |
View Details
Price :
$8,999
Plus Sales Tax
2012 Chevrolet Silverado 1500 LTZ
| Body Style: | Truck |
| Mileage: | 372471 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26PA7973B |
| VIN Number: | 3GCPKTE75CG125267 |
View Details
Price :
$12,999
Plus Sales Tax
2012 Ford Expedition XLT
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 227189 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26TC3564B |
| VIN Number: | 1FMJU1J50CEF45837 |
View Details
Price :
$13,999
Plus Sales Tax
2012 Hyundai Elantra GLS
| Body Style: | Sedan |
| Mileage: | 49851 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | FWD |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 25VU7830A |
| VIN Number: | 5NPDH4AE9CH097895 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2012 Chevrolet Impala LS
| Body Style: | Sedan |
| Mileage: | 182244 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | FWD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26JE2617A |
| VIN Number: | 2G1WA5E35C1276604 |
View Details
Price :
$9,700
Plus Sales Tax
2012 Kia Sedona LX
| Body Style: | Minivan |
| Mileage: | 184394 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | FWD |
| Exterior Color: | White |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PW1968A |
| VIN Number: | KNDMG4C72C6501373 |
View Details
Price :
$8,997
Plus Sales Tax
2012 BMW 3 Series 320i
| Body Style: | Sedan |
| Mileage: | 41897 |
| Transmission: | 6-Speed M/T |
| Drivetrain: | RWD |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 25X46981A |
| VIN Number: | WBA3B1C53CF460904 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2012 Mercedes-Benz M-Class ML 350 BlueTEC
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 277000 |
| Transmission: | 7-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26X63898A |
| VIN Number: | 4JGDA2EB2CA078570 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
Search Our Inventory
Financing Calculator
| Cost of Vehicle ($): | |
| Down Payment ($): | |
| Annual Interest Rate (%): | |
| Term of Loan in Years: |
Frequency of Payments:
| NUMBER OF PAYMENTS: | 60 |
| PAYMENT AMOUNT: | $ 89.11 |