1969 Chevrolet C10 1500 Long Box
| Mileage: | 21902 |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PW21963 |
| VIN Number: | CE1491821963 |
View Details
Price :
$81,852
Plus Sales Tax
1975 FIAT 124 Sport Spider
| Body Style: | Coupe |
| Mileage: | 76564 |
| Transmission: | 4-Speed M/T |
| Drivetrain: | RWD |
| Exterior Color: | Yellow |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PN1756B |
| VIN Number: | 124CS10096990 |
View Details
Price :
$16,995
Plus Sales Tax
1999 Ford Super Duty F-350 DRW XL
| Body Style: | Truck |
| Mileage: | 134241 |
| Transmission: | 5-Speed M/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 25SD54122C |
| VIN Number: | 1FDWF37F1XEE32996 |
View Details
Price :
$20,997
Plus Sales Tax
2000 Pontiac Firebird Trans Am WS6 5.7L | Power Adjustable Leather Seats
| Body Style: | Convertible |
| Mileage: | 65349 |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Engine: | Gas V8 5.7L/346 |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | S-BG7743 |
| VIN Number: | 2G2FV32G6Y2155304 |
View Details
Price :
$30,680
Plus Sales Tax
2002 Chevrolet Tracker Base Hardtop
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 198000 |
| Transmission: | 5-Speed M/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | CW4179A |
| VIN Number: | 2CNBJ13C626917984 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2005 Nissan Pathfinder LE 4WD 4.0L 7 Passenger | Power Sunroof
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 415529 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Gas V6 4.0L/395 |
| Exterior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | Z-SBG2010A |
| VIN Number: | 5N1AR18W15C771738 |
View Details
Price :
$4,980
Plus Sales Tax
2006 Honda Odyssey EX
| Body Style: | Minivan |
| Mileage: | 303000 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | FWD |
| Exterior Color: | Silver |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26SR5927A |
| VIN Number: | 5FNRL38486B512302 |
View Details
Price :
$9,907
Plus Sales Tax
2006 Honda Ridgeline EX-L
| Body Style: | Truck |
| Mileage: | 177045 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | 4WD |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26RD1343A |
| VIN Number: | 2HJYK16516H002930 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2007 Chevrolet Cobalt LT Sport 2.2L Rebuilt | Power Sunroof
| Body Style: | 2 Door Car |
| Mileage: | 175941 |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Engine: | Gas I4 2.2L/134 |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | Z-LW3058C |
| VIN Number: | 1G1AL15F077398142 |
View Details
Price :
$4,680
Plus Sales Tax
2007 Hyundai Tucson GL
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 232166 |
| Transmission: | 4-Speed A/T |
| Drivetrain: | FWD |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Charcoal |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26RO6387A |
| VIN Number: | KM8JM12D37U690565 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2007 Ford Edge SE
| Body Style: | SUV |
| Mileage: | 286866 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PC1223A |
| VIN Number: | 2FMDK48C37BA70128 |
View Details
Price :
$5,997
Plus Sales Tax
2007 Nissan Murano
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 116228 |
| Transmission: | Variable |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | Gas V6 3.5L/214 |
| Exterior Color: | White |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26SP7429ZA |
| VIN Number: | JN8AZ08W97W613040 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2008 GMC Sierra 2500HD SLE 6.6L | Deleted & Tuned | Remoted
| Body Style: | 2 Door Pickup |
| Mileage: | 411146 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | Turbo Diesel V8 6.6L/403 |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | Z-SP0098A |
| VIN Number: | 1GTHK29698E214693 |
View Details
Price :
$14,999
Plus Sales Tax
2008 Toyota Sienna XLE Ltd
| Body Style: | Minivan |
| Mileage: | 252149 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | AWD |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Gray |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26QJ3000B |
| VIN Number: | 5TDBK22C68S009087 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2008
| Mileage: | 360000 |
| Exterior Color: | Silver |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26RO8568A |
| VIN Number: | 1GVHP80CX85M00616 |
View Details
Price :
$0
Plus Sales Tax
2009 GMC Yukon Commercial
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 330081 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | Four Wheel Drive |
| Engine: | 5.3L V8 |
| Exterior Color: | Stealth Gray Metallic |
| Interior Color: | Ebony |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | YS215909B |
| VIN Number: | 1GKFK13049R246262 |
View Details
Price :
$8,995
Plus Sales Tax
2009 Cadillac Escalade Luxury
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 255190 |
| Transmission: | 6-Speed A/T |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | 6.2L V8 |
| Exterior Color: | Black Raven |
| Interior Color: | Light Cashmere/Cocoa |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | NA348088A |
| VIN Number: | 1GYFK23209R235725 |
View Details
Price :
$18,995
Plus Sales Tax
View Video
2009 Dodge Journey SXT AWD 3.5L | Heated Bucket Seats
| Body Style: | 4 Door Sport Utility |
| Mileage: | 143808 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Engine: | Gas V6 3.5L/214 |
| Exterior Color: | Red |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | Z-26BZ5163A |
| VIN Number: | 3D4GH57V29T516014 |
View Details
Price :
$4,980
Plus Sales Tax
2009 Honda Odyssey EX-L
| Body Style: | Minivan |
| Mileage: | 292851 |
| Transmission: | 5-Speed A/T |
| Drivetrain: | FWD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Grey |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | 26IQ8989B |
| VIN Number: | 5FNRL38729B505165 |
View Details
Price :
$5,304
Plus Sales Tax
2009 Hyundai Elantra GL
| Body Style: | Sedan |
| Mileage: | 187329 |
| Transmission: | 4-Speed A/T |
| Drivetrain: | FWD |
| Interior Color: | Black |
| MPG: | City / Highway |
| Stock Number: | PE2714A |
| VIN Number: | KMHDU45D79U739893 |
View Details
Price :
$9,999
Plus Sales Tax